Deze extra vergine olijfolie van Quinta da Alameda wordt gemaakt van 100% Galega, een traditionele Portugese olijfvariëteit die sterk verbonden is met het Portugese landschap.
De olijven worden met de hand geoogst in de traditionele olijfgaarden van het familiebedrijf en nog dezelfde dag koud verwerkt. Zo blijven het frisse karakter en de natuurlijke aroma’s van de Galega zo mooi mogelijk behouden.
De olijfolie is fris en elegant, met tonen van verse kruiden, fruit en appel en een subtiele nootachtige kant. Een aangename bitterheid en lichte peperigheid geven de olie spanning en zorgen voor een mooie, lange afdronk.
Een elegante Portugese extra vergine olijfolie waarin de Galega helemaal de hoofdrol krijgt.
Quinta da Alameda – een familiebedrijf uit de Dão
In het hart van de Portugese Dão-regio ligt Quinta da Alameda. Hier teelt de familie al generaties lang olijven in traditionele olijfgaarden en maakt zij op kleine schaal extra vergine olijfolie.
De Galega staat daarbij centraal: een olijfvariëteit die onlosmakelijk verbonden is met Portugal en een olie geeft met een verfijnde combinatie van fruitigheid, bitterheid en kruidigheid.
Van olijfgaard tot fles draait het bij Quinta da Alameda om herkomst, kwaliteit en het pure karakter van deze typisch Portugese olijf.
🍽️ Visgerechten, salades, gegrilde groenten en bruschetta.
🌿 100% Galega-olijven, met de hand geoogst en koud verwerkt.







